Publikacja treści na Platforma NF.pl

Pierwszym krokiem dla użytkownika naszej platformy content marketingowej jest publikacja treści. Po kliknięciu w przycisk “Dodaj treść” na stronie startowej platformy stajemy przed wyborem rodzaju treści.

Screen Shot 07-13-15 at 04.04 PM

 

Na Platformie NF.pl możesz publikować: oferty, artykuły, poradniki (dłuższe dokumenty w postaci PDF-ów z okładką), wydarzenia oraz wideo.

Screen Shot 07-13-15 at 04.06 PM

Oferty przypisane są do Twoich branży i w zależności od tego, z jakiej branży ofertę dodasz, zostanie wyeksponowana w wybranym katalogu, np. szkolenia.nf.pl, studia.nf.pl. Zanim opublikujesz pierwszą ofertę, dodaj branżę.

Screen Shot 07-13-15 at 04.14 PM

Branżę najłatwiej dodać wpisując jej nazwę. Platforma automatycznie wynajdzie odpowiednią kategorię. Wybierz ją klikając w tę, która pasuje najlepiej do Twojej działalności.

Screen Shot 07-13-15 at 04.21 PM

Oferty, poradniki, wydarzenia oraz wideo publikujesz bezpośrednio na wybranych serwisach Nowoczesnej Firmy. Po ich wprowadzeniu możesz zapisać ja jako szkic albo udostępnić odbiorcom klikając „Opublikuj”.  Trafiają wtedy do odpowiedniego serwisu, a każda osoba, która je przeczyta jest odnotowywana w statystykach Platformy.

Screen Shot 07-13-15 at 04.30 PM

Inaczej jest w przypadku artykułów. Przed publikacją przesyłane są do redakcji Nowoczesnej Firmy, która podejmuje decyzję o publikacji i wprowadza drobne zmiany stylistyczne. Proces może potrwać nawet kilka godzin, za to dopracowane przez profesjonalnych redaktorów treści mają dużą szansę stać się główną wiadomością dnia.

Screen Shot 07-13-15 at 04.37 PM

W razie jakichkolwiek pytań nasi specjaliści obsługi klienta czekają na państwa na czacie w prawym dolnym rogu Platformy NF.pl.